Menu:

Zubní implantáty v Praze

Vlastnictví krásných a téměř dokonalých zubů už zdaleka není výhradou hollywoodských filmových hvězd, ale můžete si za takovou službu klidně připlatit i vy. Ortodoncie Praha se zabývá jak chirurgickými úpravami například po dopravní nehodě, tak úpravami, které mají spojitost pouze a jenom s krásou. Kdo by totiž nechtěl mít zářivý bílý úsměv a zuby v dokonalé symetrii a harmonii. S vybělením vám pomůže nejbližší ordinace, která provozuje dentální hygienu a co se týče vyrovnání zubů, s tím vám v jednodušším případě pomohou rovnátka, v případě komplikovanějším se můžete podrobit chirurgickému zákroku. Tak či tak se jedná pouze o kosmetickou úpravu.
Pokud se vám ale stane nějaký úraz, při kterém přijdete o zuby, uvidíte, v jakém stavu se nachází medicína a konkrétně stomatologie. Odborníkem spravený chrup je téměř k nerozeznání od chrupu přirozeného. Novodobé zubní implantáty jsou na takové úrovni, že při správně volbě odstínu „nalakování“ je téměř nemožné amatérským okem rozeznat, který zub je živý a který je náhradní. Pokud máte na výběr, můžete dokonce zvolit variantu, kdy vám je do dutiny ústní zpět přilepen zub uražený. To se ale stává pouze v případě, že došlo ke zlomení zubu, nikoliv k jeho vyražení. Pokud totiž zub vyrazíte, je třeba otvor zacelit můstkem, který se připevní na nejbližší zdravé zuby.
To všechno byly případy, kdy dojde k nějakému úrazu, či jste zaměřeni na dokonalost svého chrupu. Pravidelnou součástí každodenního života však je systematická péče o své zuby. Zuby by měly být čištěny po každém jídle, a pokud si je nemůžete právě vyčistit, existuje spousta žvýkaček a jiných přípravků, které pomohou snížit pH v ústech a tím zamezí příležitosti vzniku zubního kazu. Na stránkách http://www.praguedentalclinic.cz/ se poté můžete dočíst o stomatologických službách, které jsou v dnešní době nabízeny. Jedná se především o estetickou složku, kdy jsou zuby ošetřovány s vysokou mírou péče tak, aby byl spokojen především klient.

25. 01. 2013