Menu:

Zdraví v prvé řadě

Detoxikační služby se stávají častou položkou v nabídkách relaxačních a ozdravných zařízení. Kromě klasické detoxikace pomocí speciální úpravy jídelníčku, který se dodržuje alespoň pár dní v roce, je také v poslední době hojně vyhledávaná hydrocolon terapie. Ta spočívá v odborně provedeném výplachu tlustého střeva, díky kterému začne ochablé střevo znovu pracovat tak, jak má. Tato technika je prováděna jemně, filtrovanou vodou tělesné teploty, s doprovodnou masáží břicha. Nemusí se tak nikdo obávat ničeho nepříjemného. Je však potřeba dbát veškerých pokynů a dodržet pár pravidel.

Detox výplachem

Detoxikaci organismu a výplachy střev provádí například odborníci ze společnosti Cordeus sídlící v Praze 6. Jejich služby si můžete prohlédnout na stránkách www.cordeus.cz/sluzby/detoxikace/. Kromě této služby lze nalézt v portfoliu také další ozdravné procedury jak nepravidelné, tak pravidelné. Společnost Cordeus dobře ví, jak si zdravě naplánovat volný čas, jak si užívat volné chvíle s rodinou rozumně a tak, aby se zároveň uklidnilo tělo i mysl od všech hektičností všedního dne. Pravidelná cvičení, denní lázně, léčení duše pomocí psychoterapií, zdravá výživa, a to jak pro starší věkové kategorie, tak také pro kojence, děti, jejich rodiče. Přijít si sem mohou na své všechny věkové kategorie.

Plavání pro nejmenší

Máte-li doma kojence, se kterým byste si občas také rádi vyrazili a užili si zdravý pohyb, můžete se připojit k plavání kojenců Praha 6. Tato aktivita je mezi maminkami a jejich ratolestmi oblíbená, a to nejen z důvodu zdravého pohybu, ale také díky setkávání s novými lidmi se stejnými zájmy. Báječné kurzy plavání pro děti od 6. měsíce, ale také plavání pro děti předškolního věku. To vše vám mohou zkušení lektoři nabídnout!

 

 

30. 05. 2018