Menu:

Zdravé zuby

Prague Dental Clinic patří mezi renomovaná stomatologická pracoviště. Její tým stomatologů má dlouholeté zkušenosti v oblasti komplexní stomatologické péče i estetické stomatologie. Klinika používá moderní přístroje, materiály a postupy, což ji řadí na přední místa v ČR. Pokud tedy hledáte opravdu kvalitní služby, vyzkoušejte služby Prague Dental Clinic. Vybírat můžete na oficiálních internetových stránkách http://www.praguedentalclinic.cz/cs/sluzby/ortodoncie/, kde se také budete brzičko moci objednat online.

Klienti Prague Dental Clinic si velice chválí práci a profesionální přístup nejen samotných stomatologů, ale i pomocného personálu. Vyhledávaná je nejen dentální hygiena Praha, ale i ortodoncie, což je obor týkající se nápravy postavení zubů a řešení jejich estetických nedostatků.

Klienti si na klinice nechávají dělat i zubní implantáty. Často jsou to lidé po úrazech, ale chodí sem i ti, kteří ztratili jeden či více zubů a přejí si ho nahradit právě implantátem. Jedinou podmínku, kterou musí pacienti splňovat, je dostatek kosti a její kvalita. I tomuto faktu se dá pomoci, a to kostí umělou nebo doplněním objemu vlastní kosti z jiného místa.

Prague Dental Clinic zajišťuje široký výběr služeb, které zaujmou každého klienta. Na jednom pracovišti je mu poskytnuta veškerá péče, což přispívá k jeho klidu a pohodlí. Klinika se navíc vyskytuje v samém centru Prahy a je tak dostupná ze všech směrů. Je-li nutné vyčkat na ošetření, k dispozici se nabízí wi-fi připojení, pacienti si tak mohou zkrátit čekání brouzdáním po internetu nebo prací online.

11. 02. 2013