Menu:

Zařaďte do svého jídelníčku potraviny Bassta

Pochutnáte si rádi na španělských delikatesách a nevíte, kde nakoupit kvalitní potraviny z této části světa? Koupit je můžete ještě dnes v internetové prodejně společnosti BMC Brno. Tato společnost se specializuje na prodej španělských potravin značky Bassta a v jejím sortimentu zboží najdete ty nejlahodnější španělské potraviny.

Z portfolia e-shopu BMC Brno

Firma BMC Brno dbá především na dovoz velkogramážních produktů. Výrobci značky Bassta dbají na to, aby potraviny klientům chutnaly. Důležitou roli hraje také kvalita a trvanlivost. Také balení a logistika hrají důležité aspekty. Z portfolia společnosti BMC Brno můžete koupit především konzervované ovoce, zeleninu a olivy. V nabídkovém katalogu www.bassta.cz/produkty/ najdete také olivové oleje, koření a tuňáka. Tento sterilovaný rybí výrobek je vakuově balený. Jedinečnou chuť mu dodává naložení ve slunečnicovém oleje. Tuňák obecný či tuňák modroploutvý patří k rybám, které jsou velmi rozšířené v Atlantickém oceánu, Středozemním moři a Černém moři. Typickou španělskou pochoutkou je tuňak s bramborovým salátem.

Pochutnejte si na olivách

Jen stěží si lze představit španělskou kuchyni bez použití olivového oleje. Ty, které lze koupit v BMC Brno, jsou vyrobeny z pokrutin. Olivové oleje tohoto druhu obsahují pouze olej, který se získává ze zbytků po extrakci olivového oleje a oleje získaného přímo z oliv. Olivové oleje z pokrutin jsou vhodné, jak pro studenou, tak teplou kuchyni. Ke sklence vína můžete pojídat při sledování romantického filmu olivy. Vybrat si můžete jak z oliv s peckami, tak bez nich. Skutečnou delikatesou jsou pak zelené olivy plněné paprikovou pastou a zelené olivy s celou mandlí.

26. 02. 2018