Menu:

Užijte si ájurvédskou masáž Praha

Připadá si neustále bez nálady a ani letní dovolená nepomohla k zlepšení Vašeho psychického stavu? Vyzkoušejte osvědčenou ajurvédskou masáž. 

Proč zajít na ájurvédskou masáž?

Ájurvédská masáž Praha má své kořeny zakotveny v prastaré indické medicíně. Datuje se, že je masáž stará asi pět tisíc let. Za vyzkoušení rozhodně stojí také v případě, že Vás momentálně nesužují žádné konkrétní zdravotní problémy. Cílem ajurvédské masáže je především zklidnění mysli. Ajurvéda se skládá z unikátních systémů výživy, cvičení, relaxačních a meditačních technik. Skládá se rovněž z kombinace fyzických, mentálních a emočních charakteristik. Dá se říci, že ajurvédská masáž je jakýsi obřad, během něhož budete masírováni od hlavy až k patě. Fyzioterapeut nevynechá při masírování ani obličej. Masáž lze volit především v období, kdy Vás trápí velká dávka stresu. Jak již bylo zmíněno, pomáhá lidský organismus zbavit fyzického i psychického napětí. Naopak se neodporučuje v období těhotenství ani při akutních onemocněních.

Jak probíhá ájurvédská masáž?

Při ajurvédské masáži je lidské tělo masírováno rytmicky za pomocí velkého množství teplého herbálního oleje. Během masáže jsou pak z těla vyplánovány nejrůznější toxiny. Díky této masáži lze docílit stimulace celého těla a načerpání nové tělesné vitality, síly a energie. Ajurvédskou masáž v Centru trvalého zdraví Cordeus můžete kombinovat s dalšími procedurami tohoto zdravotního zařízení. Na internetovém portálu Centra trvalého zdraví Cordeus app.cordeus.cz/service/19 najdete samozřejmě nejen bližší informace o masáži, ale také ceník za jednotlivé masáže. Vybírat je můžete podle různých časových intervalů.

29. 07. 2019