Menu:

Thajské masáže

Rozhodli jste se na podzim relaxovat a užít si tolik potřebné péče o vaše tělo? Kromě návštěvy kosmetických studií, kadeřníků a salónu zabývajících se manikúrou a pedikúrou, se nabízí vyzkoušet některou z oblíbených klasických nebo thajských masáží. Na klasické masáže narazíte ve většině menších městech, lidé však stále více vyhledávají tradiční thajské masáže, které naleznete spíše ve větších městech. Hledat můžete například thajské masáže Praha 2 či klasické masáže Brno.

Thajské masáže Praha jsou ve většině případech prováděny přímo thajskými masérkami, které celé relaxační proceduře přidávají na autentičnosti a kvalitě. Thajské masáže se dají dále rozdělit na tradiční, horkou bylinnou, olejovou nebo královskou masáž prováděnou dvěma masérkami najednou či reflexní masáž chodidel nohou.

Tradiční thajská masáž patří mezi nejoblíbenější typy masáží. Jejím cílem je obnova toku energie na základě působení silou na tlakové body, svaly a šlachy. Masérka také současně uvolňuje klouby a ohýbá a natahuje páteř. Touto procedurou dojde k odstranění bolestí páteře, zvýší se cirkulace krve a lépe se budou vylučovat škodlivé látky z těla.

Rozličné druhy masáží naleznete například ve studiu http://www.relaxabeauty.cz/. Zde si můžete dopřát odpočinku a klidu jak při thajských, tak klasických masážích. Masážní studio Relax&Beauty se navíc nachází v hotelu Ankora na jednom z hlavních dopravních uzlů v centru Prahy, je tedy velice dobře dostupné.

Thajské masáže jsou příjemnou událostí, u které načerpáte novou sílu a energii a dopřejete vašemu tělu klid a odpočinek. Psychicky se u ní uvolníte a budete se cítit svěže ještě několik dní po jejím absolvování.

12. 11. 2012