Menu:

Pozitivní náhled na život díky Zdravé výživě Praha

Do Štědrého dne zbývá devět dní a Vy stále nemáte vánoční dárek pro Vaši maminku? Tentokrát si můžete ušetřit vánoční shon v narvaných nákupních centrech, tedy pokud se necháte zlákat vánočními balíčky, které pro Vás k Vánocům připravilo Centrum trvalého zdraví Cordeus. Mezi vánočními balíčky najdete deset typů na vánoční dárek pro Vaši maminku. Ten pravý vánoční balíček pro Vaši maminku můžete vybírat pomocí webové adresy www.cordeus.cz/sluzby/vanocni-balicky-30-sleva/.Darovat můžete také metabolic balance neboli Zdravou výživu Praha. Takovýto dárek je tím pravým pro ženy, které se snaží zhubnout a rády by si udržely vitalitu také v předdůchodovém věku.

Velmi oblíbený je však především Relax exklusive, jehož terapie trvá 90 minut. Součástí balíčku je celkové ošetření těla s použitím měkkých masážních technik. Vaše maminka se může těšit také na klasickou olejovou masáž, reflexní terapii plosek nohou a bowen terapii. Balíček obsahuje také 50% slevu na diagnostiku choditel Pedicom nebo ošetření léčebným parafínovým zábalem. Centrum trvalého zdraví Cordeus doporučuje tento balíček darovat přepracovaným ženám. Tento vánoční balíček bude skvělým vánočním dárkem také pro ženy, které milují masáže.

Jako vánoční dárek můžete darovat rovněž ajůrvédskou masáž Praha. Tento typ masáže tvoří součást tradičního očistného, detoxikačního a revitalizujícího programu, kterému se přezdívá „pančkarma“. Při masáži dochází k odstranění toxinů z těla a zároveň se uvolňují bloky v celém těle. Pravidelná ajůrvédská masáž Praha Vaše tělo ochrání před úzkostí, strachem, vyčerpáním a všemi ostatními dysbalancemi, jako je například bolest hlavy, nespavost, únava i různé neurotické projevy.

15. 12. 2016