Menu:

Ortodoncie Praha

Trápí Vás žloutnoucí zuby a ráda byste se se svými zuby svěřila do péče odborníkům? Obraťte se na dentální kliniku Prague Dental Clinic. Více informací o této zubní klinice naleznete na této webové adrese www.praguedentalclinic.cz

Postupování žloutnutí zubů můžete zamezit pomocí kvalitní dentální hygieně. Právě díky pravidelným návštěvám u dentálního hygienisty můžete dát Vašim zubům to nejlepší, co si zaslouží. Nezbytnou součást dentální hygieny představuje podrobná instruktáž o tom, jak si má pacient čistit zuby. 

Tato instruktáž má zamezit tomu, aby se v ústní dutiny opakovaly záněty dásně a kazy. Čištění zubů neznamená pouze přejetí zubního kartáčku po Vašich zubech, nýbrž naopak zubní lékaři doporučují čistit si zuby krouživými pohyby normálním kartáčkem a používat také mezizubní kartáčky. Zubní hygienisté se zároveň shodují, že přitom nezáleží, jakou zubní pastu pacient používá. Nejen však špatné návyky čištění zubů, ale také pití kávy, kouření cigaret i nadměrná strava sladkých pokrmů a sladkostí kazí lidský chrup a způsobuje tím pádem také žloutnutí zubů.

Díky dentální hygieně se již nemusíte stydět usmát se na Vaše okolí, aniž byste přitom museli myslet na Vaše zuby. S bělením zubů Praha budete maximálně spokojena. Prague Dental Clinic provádí odstranění zubního kamene, odstraňování pigmentace i bělení zubů. Také u Prague Dental Clinic Vám lékaři poskytnou teoretické vysvětlení, jak si pečlivě čistit zuby. Tuto instruktáž doplní názorné předvedení. Všeobecně je doporučeno provádět zubní hygienu jednou za tři až šest měsíců.

Ortodoncie Praha je dalším odvětvím, které Vám při Vaší péči o zuby poskytne cennou pomoc. Rovnátka se dnes stávají téměř módním doplňkem, nosí je jak pubescenti, tak lidé v dospělém věku. Pomocí fixních rovnátek je dnes možné vyřešit jakékoliv komplikace se zubním chrupem. 

29. 09. 2014