Menu:

Operace očí Praha

Jste nuceni nosit dioptrické brýle a rádi byste podstoupili laserovou operaci očí, která Vám umožní zbavit se brýlí nebo kontaktních čoček? Svěřte se do péče pražské oční klinice Praha Dr. Rau. Oční laserové operace jsou dnes již na tak vysoké úrovni, že umožňují co nejšetrnějším způsobem odstranit oční vady. Laserové operace očí jsou ideálním řešením, jak odbourat oční vady typu krátkozrakost či dalekozrakost. Oční lékaři posílají na laserové operace také s onemocněním astigmatismu.

Pomocí mikročočky je možné odstranit také tzv. vetchozrakost, která se objevuje velmi často u osob starších čtyřiceti let. Presbyopie neboli vetchozrakost představují oční vadu, u které se projevuje potřeba brýlí na čtení. Operace očí Praha používá při laserových operacích zraku pouze ty nejosvědčenější moderní metody, mezi které bezpochyby patří laserová epitelická keratektomie neboli LASEK.

Při tomto typu operací odpadají veškeré komplikace spojené s očními laloky. Laserovou epitelickou keratektomii je možné použít jak u tenkých, příliš plochých nebo strmých rohovek, tak u malých očí s úzkými očními štěrbinami. Laserová operace LASEK se osvědčila používat rovněž u nejrůznějších onemocnění oční rohovky. Operace LASEK se doporučuje používat zejména u osob, kteří trpí dalekozrakostí a jsou nuceni nosit dioptrické brýle nebo kontaktní čočky do čtyř dioptrií. Dále je tento typ velmi úspěšně používat u zkřivení rohovky do čtyř až šesti dioptrií a při krátkozrakosti do šesti až sedmi dioptrií. S veškerými podrobnými informacemi Vás velmi ráda osobně seznámí Oční klinika Praha.

30. 06. 2014