Menu:

Oční kliniky Praha

Laserová operace očí patří mezi často vyhledávané operační výkony. Lidé se stále častěji obracejí na soukromá zdravotnická zařízení, u nichž hledají vyšší stupeň kvality a profesionality v porovnání se státními nemocnicemi. Seznam očních klinik v Praze je poměrně dlouhý, každý si tedy bude schopen najít kliniku poskytující zákroky, které zájemce hledá. Každá oční klinika Praha je postavena na profesionálním, zkušeném a erudovaném týmu lékařů oftalmologů a liší se od sebe poskytovanými službami a jejich ceníkem.

Oční kliniky většinou disponují vlastními moderními prostory a jsou vybaveny špičkovými přístroji. Oční klinika Eye centrum je výjimečná svou komplexností služeb a lékaři odborníky, což ji řadí mezi přední oční pracoviště v České republice. Mnohé fakultní nemocnice dokonce využívají její konziliární služby. Operace očí zde podstupují nejen pacienti z celé ČR, ale za kvalitou dojíždějí i nemocní ze zahraničí.

Oční kliniky se specializují na diagnostiku a léčbu očních nemocí, mezi které patří laserová ošetření předního a zadního segmentu oka, operace víček, na spojivce a rohovce, operace šedého a zeleného zákalu nebo laserová operace presbyopie. Všechny tyto výkony jsou prováděny ambulantně na operačním sále. V mikrochirurgických operacích dosahují mnohá pracoviště výborných výsledků. Kliniky spolu často spolupracují a neváhají se spojit i se zahraničními pracovišti. Některé také pořádají doškolovací semináře pro lékaře oftalmology. Kvalita a úroveň poskytovaných služeb očních klinik je vysoká a reputace proslulá. I proto jsou lidé za své zdraví ochotni vydat nemalé finanční prostředky, za které žádají skvěle odvedený výkon.

12. 10. 2012