Menu:

Oční klinika Praha 6

Trápí Vás zdravotní potíže spojené s Vaším zrakem a ráda byste se svěřila do péče profesionálních lékařů? Laserová operace očí je dnes běžnou záležitostí jako nošení fixních rovnátek. Laserová operace očí Vám pomůže zbavit se nejen vysokých dioptrií, ale také Vám umožní cítit se víc než v pohodě. Laserová operace dnes umožňuje úpravu lidského zraku s minimálním použitím mechanických nástrojů.

Využití laserů při laserové operaci očí sebou přináší především pozitiva, která tkví v tom, že operace je díky tomu velmi přesná, bezpečná a šetrná. Při laserové operaci očí je oko znecitlivěno anestetickými kapkami, což lékařům pomáhá k tomu, aby pacienti při operaci netrpěli bolestí. To potvrzují také samotní lékaři, kteří tvrdí, že při operaci cítí pouze mírný tlak. Také samotná léčba probíhá velmi rychle. Pacient může většinou do tří dnů nastoupit zpět do zaměstnání. Více informací k průběhu operace se dovíte na této webové adrese www.dr-rau.cz.  

Prvotřídní pražská oční klinika Praha 6 doktorky Rau používá k laserové operaci očí metodu zvanou LASEK. Výhodou metody LASEK je, že ji lze použít také při tenkých, příliš plochých nebo strmých rohovkách. Rovněž ji lze aplikovat u malých očí s úzkými očními štěrbinami a u nemocí rohovky. Doktorka Rau doporučuje používat metodu LASEK při ošetření dalekozrakosti do čtyř dioptrií a při zkřivení rohovky do čtyř až šesti dioptrií. V neposlední řadě je možné metodu LASEK použít při onemocnění oka krátkozrakostí do sedmi dioptrií. Nechejte si ošetřit Váš zrak od renomované pražské oční kliniky, kterou řídí doktorka Rau. 

27. 11. 2014