Menu:

Nebojte se zubních zákroků

Stomatologie neboli zubní lékařství je lékařským oborem, bez jehož služeb se jen málokterý člověk obejde. Mít možnost být v péči kvalitního zubního lékaře je dnes téměř nutností. Stomatologie Praha patří mezi nejmodernější a současně nejpečlivější zubní kliniky, kterým se lze na území České republiky svěřit do péče. 

Díky moderním metodám a přístrojům, které lékaři z Prague Dental Clinic při své práci používají, jsou zákroky co nejméně bolestivé. Zubní lékaři z http://www.praguedentalclinic.cz/ se specializují na klasickou péči o zuby, dentální hygienu i estetickou a dětskou stomatologii.

Nahání návštěva u zubaře Vašim dětem husí kůži? V oblasti dětské stomatologie se Vašim dětem dostane nejen kvalitní zubní péče, ale také se zde odnaučí bát zubních zákroků. Aby se Vaše dítě nebálo zubních zákroků, může pozitivně ovlivnit také jeho další vztah k vlastnímu chrupu. Umět si pečlivě a kvalitně vyčistit zuby je to nejmenší, co může každý člověk pro svůj chrup učinit. Zdravé zuby jsou zárukou kvalitního života. S bolavými zuby či čelistí plných kazů bychom se jen stěží mohli usmívat na své okolí.

Lékaři se specializují v dětské stomatologii na včasné odhalení onemocnění tvrdých a měkkých tkání, čímž předchází nejen bolestivým komplikacím, ale také negativnímu ovlivnění vývoje stálých zubů a čelistí. Na stomatologa Praha se můžete obrátit kterýkoliv pracovní den od 7 do 21 hodin. Podle dohody můžete zubní lékaře Prague Dental Clinic navštívit také o víkendu.

K dispozici je na této klinice rovněž zubní laboratoř, ve které lze upravit na přání pacienta korunky, fasety i můstky. Před každým vyšetřením Vám bude dopodrobna vysvětleno, co Vás během zákroku očekává.

27. 08. 2013