Menu:

Kvalitní plastické operace

Plastická chirurgie dává lidem nový smysl a naději, že jejich tělo bude esteticky lépe tvarované, upravené dle jejich představ nebo znovu získá svůj původní vzhled po operaci či úrazu. Lidé operace vyhledávají, pokud jim to doporučí lékaři nebo v případě, že nejsou spokojeni se svým vzhledem a cítí, že úpravou jejich těla získají větší sebevědomí a zlepší se kvalita jejich života.

V Evropě jsou z plastických operací ženami oblíbené modelace a zvětšení poprsí pomocí implantátů. Při modelaci prsou dochází ke změně jejich tvaru, ne však objemu. Tento zákrok vyhledávají především ženy s pokleslým poprsím. Po operaci jejich hrudník získá zaoblené plné tvary. Při zvětšování poprsí se hrudník vyplňuje kulatými nebo anatomickými implantáty, které jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonového gelu. Anatomický model je vhodný pro ženy, které chtějí, aby jejich prsa vypadaly co nejpřirozeněji.

Liposukci vyhledávají jak muži, tak ženy. Principem liposukce je odstranění podkožního tuku z určité oblasti na těle. Cílem celého výkonu je minimální narušení kůže a především zlepšení tvaru těla. Ženy si nejčastěji nechávají odstranit přebytečný tuk z oblasti břicha, boků, stehen a hýždí, muži z boků, bederní oblasti, zadní strany paží a lýtek.

Plastickým operacím vždy předchází odborná konzultace s lékaři, kteří zákazníkům vysvětlí celý průběh operace, zkonzultují s nimi jejich požadavky a doporučí jim vhodné varianty zákroků. Osvědčené soukromé kliniky mají profesionální tým zkušených chirurgů, kteří odvádějí velice kvalitní operace. Jejich pacienti jsou s přístupem, výkony a následnou péčí celého lékařského velice spokojeni a chválí si i příjemnou rodinnou atmosféru, která na klinikách panuje. Přejete-li si podstoupit plastickou operaci, vyzkoušejte například Lékařský dům v Praze, který se řadí mezi jedno z nejvyhledávanějších zdravotnických center.

28. 10. 2012