Menu:

Jarní únava či nadměrná toxikace těla?

Také se cítíte poslední dobou příliš unavená? Máte pocit stáletrvajícího vyčerpání? Nebo snad máte dojem, že neustále přibíráte na váze bez toho, aniž byste příliš jedla? Nenapadá vás žádné rozumné vysvětlení? Jenou z možných příčin vzniku těchto příznaků může být nadměrná toxikace vašeho těla a organismu. K tomu abyste se cítila mnohem lépe, však postačuje velmi málo. Takzvaná detoxikace těla a následná očista organismu vám může napomoci, abyste se cítila zase plná energie a neměla špatný pocit z nechtěného přibírání na váze.

Ke správné detoxikaci je nutné především dodržovat vhodný jídelníček a podstoupit vhodné očistné kůry.  Že nevíte jak nato? Nevadí! Nejen ve světě, ale i u nás se nachází řada odborníků, kteří se detoxikací organismu denně zabývají. Ti vám napomohou sestavit vhodný plán, jak se stravovat či vám poradí jaký pitný režim dodržovat. Dále vám také poradí, které procedury podstoupit, aby se vaše tělo cítilo opět plné energie. Pokud nechcete hned vyhledávat odborníka, můžete pro začátek začít s desetidenním plánem, který sestavil tým odborníků na webové stránce www.cordeus.cz/sluzby/detoxikace/detoxikacni-kury/10-denni-detoxikacni-kura/. Zde se dočtete nejen jaký jídelníček dodržovat, ale také kterými procedurami pokračovat, tak abyste dosáhli co nejlepších výsledků.

Pokud se vám zmiňované postupy osvědčí a chtěli byste pokračovat dále pod dohledem odborníka, můžete se obrátit na společnost Cordeus. Lidé z této společnosti se zaměřují nejen na očistu těla, zdravý pohyb nebo léčení těla, ale také vám poradí například rozvoji osobnosti, pomohou v kurzech pro děti a dospělé, či zprostředkují plavání kojenců Praha. Zkrátka na své si zde přijde opravdu každý.

 

29. 04. 2016