Menu:

Chraňte se před nadměrným množstvím modrého světla!

Je neoddělitelnou součástí Vašeho zaměstnání práce s počítačem? Počítačové obrazovky stejně jako televizní obrazovky, chytré telefony, GPS zařízení a tablety vyzařují modré světlo, které ve velkém množství může mít nepříznivý dopad na lidské zdraví. Modré světlo tedy vyzařují všechny moderní zařízení, které tvoří nejen součást pracovního světa, ale také součást volného času mnohých z nás. Modré světlo je přírodním jevem. Je součástí denního světla a pomáhá lidem zůstat přes den vzhůru. Nadměrné množství modrého světla však může u lidí vyvolat nežádoucí účinky.

Nevýhodou modrého světla v nadměrném množství je, že může způsobit pocit napětí v očích, jejich únavu a dokonce nespavost. Zdravotně nezávadného používání technických zařízení si můžete užívat s pomocí výrobku Hoya BlueControl, které neutralizuje modré světlo. Hoya BlueControl minimalizuje únavu očí při používání technických zařízení. S BlueControl budete moci pracovat s počítačem, aniž byste pocítili napětí v očích. Nadměrné množství modrého světla umí způsobit také nespavost.

S Hoya BlueControl však toto trápení nezažijete. Hoya BlueControl pomáhá udržet oči v lepší kondici, zajišťuje pohodlnější vidění a zlepšuje kontrast obrazu. Kromě toho brýlové čočky s BlueControl chrání brýlové čočky před vodou, špínou, mastnotou a prachem. Vaše brýlové čočky budou mnohem déle čisté než doposud. Další výhody Hoya BlueControl si můžete přečíst na této webové adrese www.bluecontrol.eu/cs/home. Dopřejte Vašim očím pohodlí a pořiďte si nové brýlové čočky s Hoya BlueControl.

19. 08. 2014