Menu:

Buďte v pohodě také na rodičovské dovolené

Léto je nenávratně pryč a Vy byste ráda zabavila Vaše dítě efektivně také na podzim? Přihlaste Vaše dítě do plavání kojenců a nechejte Vaše dítě rozvíjet v této zájmové činnosti. V Praze 6 můžete navštěvovat Centrum trvalého zdraví Cordeus. V polovině měsíce října se můžete v Centru trvalého zdraví zúčastnit také Festivalu zdraví.  

Co se může Vaše dítě naučit během kurzu plavání?

Plavání kojenců Prahazačíná být v poslední době čím dál tím populárnější. V oblibě jej mají, jak maminky, tak jejich ratolesti. Maminky na mateřské dovolené ocení nejen možnost naučit své dítě něco nového v psychomotorickém vývoji, ale také příležitost trávit volný čas s ostatními maminkami. Společné trávení volného času přináší maminkám na rodičovské dovolené odreagování i možnost popovídat si o podobných starostech. Radost budete mít samozřejmě také z pokroků, kterých Vaše dítě při kurzu plavání dozajista dosáhne. Hravou formou se kojenec naučí základní plavecké dovednosti, které musí zvládnout každý, kdo se chce naučit plavat. Během kurzu si osvojí splývání na zádech i bříšku, vydechovat do vody, skákat, s radostí se potápět i orientovat pod vodou. Díky kurzu plavání může získat také cit pro vodu, který je důležitý pro samotný pohyb ve vodě. Maminkám a jejich dětem kurz plavání přináší také prohloubení vzájemného porozumění.

Centrum trvalého zdraví nabízí také služby v oblasti zdravé výživy

Centrum trvalého zdraví Cordeus se specializuje také na zdraví dospělých. Lidé, kteří by rádi něco udělali se svým zevnějškem, mohou za pomoci speciálně vytvořeného jídelníčku na míru upravit svůj metabolismus. Více informací o programu Metabolic balance najdete zde www.cordeus.cz/sluzby/zdrava-vyziva-metabolic-balance/. Díky zdravé výživě můžete zůstat zdravá a fit do vysokého věku a cítit se vitální nejen na rodičovské dovolené, ale také kdykoliv v budoucnu. Navíc Vás zdravá výživa zbaví depresí týkajících se problémů s hmotností.

27. 09. 2017