Menu:

Barevné brýlové čočky

Trápí Vás zdravotní potíže s Vašimi očima a rádi byste si pořídili kvalitní brýlové čočky nebo brýlová skla té největší kvality? Oči jsou jedním z orgánů, bez kterého se člověk jen stěží ve svém životě obejde, a proto je nutné jim věnovat patřičnou péči. V současné době přibývá osob, které musí z nejrůznějších důvodů nosit brýle. To však nemusí být vždy handicapem. Optiky dnes nabízí mnoho způsobů, jak nošení brýlí zpříjemnit. Jedním z nich jsou také služby společnosti Hoya. S brýlovými skly od společnosti Hoya bude Vaše vidění mnohem jasnější než doposud!

I ty nejsilnější dioptrie mohou ve správně zvolených a upravených obroučkách vypadat, jako byste nosili minimální počet dioptrií. Brýlové čočky od společnosti Hoya je možné nejen ztenčovat, ale také vyrobit tak, aby bylo co možná nejlehčí a nezatěžovali majitele v jejich nošení. Brýlové čočky Hoya si musí poradit s jakoukoliv oční vadou. Jejich povrchová úprava splňuje i ta nejpřísnější nařízení. S nimi si budete připadat více než příjemně. Brýle od společnosti Hoya jsou výsledkem použití těch nejvyspělejších kvalit. Oblíbíte si je také díky jejich originálnímu a modernímu vzhledu.

Společnost Hoya nabízí, jak klasické čočky, tak samozabarvovací brýlové čočky a barevné brýlové čočky. Materiály, které společnost Hoya k výrobě brýlových čoček používá, jsou estetické a komfortní. Na výběr máte z pěti druhů. Materiál Eyvia 1.74 se vyznačuje ultra tenkými a estetickými vlastnostmi brýlových čoček. Oproti tomu materiál Eyas 1.60 je velmi pružný a umožňuje jasné vidění. Materiál PNX 1.53 je tou správnou volbou pro sportovní a aktivní způsob života. Zaručuje vysokou odolnost proti nárazům.

21. 05. 2014