Menu:

Albixon

Stýská se Vám již nyní po teplém letním počasí a nemůžete vystát nynější chladné teploty se sněhovou pokrývkou, která v posledních dnech začíná pokrývat Českou republiku? Zkraťte si čekání na léto pořízením nového venkovního bazénu na Vaši zahradu. Bazén od společnosti Albixon si můžete nadělit také pod letošní vánoční stromeček. Ve venkovním bazénu zažijete spoustu legrace a také Vám skvěle poslouží při odpočinku. Je vhodný také pro osoby, které rádi ve vodě cvičí či kteří si rádi využívají vodních masáží. V nabídkovém katalogu společnosti Albixon najdete celou řadu nejrůznějších venkovních bazénů i s bazénovým příslušenstvím a zastřešením.

Pokud patříte k milovníkům saunového světa, pak si na této webové adrese www.albixon.cz můžete pořídit také infrasauny či vířivky. V sortimentu zboží bazény najdete samonosné bazény, přelivové bazény, laminátové bazény i nadzemní bazény. U každého druhu bazénu najdete různé typy tvarů bazénu, takže například u samonosných bazénů záleží pouze na Vás, zda upřednostníte bazén ve tvaru oválu, obdélníku či kruhu. V nabídce najdete také atypické tvary bazénů.

Samonosné bazény nenabízí pouze pestrou paletu nejrůznějších tvarů, ale také svou mnohaletou životnost., stálobarevnost a odolnost. Samonosné bazény jsou zcela nebo částečně zapuštěny do okolního terénu.  Samonosné bazény se zapouští do krajiny vcelku. Také velikost bazénu je čistě Vaší volbou. Pořiďte si některý z bazénů Albixon a dopřejte sobě i svým blízkým pohodové léto 2014!S bazény od Albixon již nebudet muset utrácet peníze za přeplněná venkovní koupaliště.

25. 11. 2013